Bibliotheek, Opslag- en Testlocatie
Nieuwegein https://www.booked.net/
-10...-3° C
KRANTEN ARCHIEVEN
ID Naam Opmerking Link
1 Archief Eemland http://eemland.courant.nu/
2 Archieven.nl http://www.archieven.nl/nl/
3 Dag-, Nieuws- en Weekblad in Overijssel http://app.obd.nl/kranten/
4 Delpher http://kranten.delpher.nl/
5 Digibron http://www.digibron.nl/search/
6 Digitaal Krantenarchief Blaricum, Eemnes en Laren http://bel.courant.nu/
7 Documentatie Centrum Urk http://www.documentatiecentrumurk.nl/
8 Erfgoed Leiden en omstreken http://leiden.courant.nu/
9 Erfgoed Rijssen-Holten http://erh.courant.nu/
10 Geheugen van Enschede Zuid http://www.geheugenvanenschedezuid.nl/i
11 Geheugen van Zeist http://www.geheugenvanzeist.nl/
12 Gemeentearchief Ede en Scherpenzeel http://ede.courant.nu/
13 Gemeentearchief Kampen http://www.gemeentearchiefkampen.nl/
14 Gemeentearchief Roermond http://www.roermond.nl/gemeentearchief
15 Illegale Trouw http://www.illegaletrouw.nl/
16 Krant van Toen http://www.dekrantvantoen.nl/
17 Krantenbank Zeeland http://zoeken.krantenbankzeeland.nl/
18 Kroniek Enkhuizen http://www.kroniekvanenkhuizen.nl/de-historische-krant?navId=25
19 LexisNexis Academic NL https://login.access.authkb.kb.nl/login?url=http://www.kb.nl/catalogi-digitale-collecties/krantenbank-lexis-nexis
20 Noord-Hollands archief http://www.noord-hollandsarchief.nl/kranten/zoeken-in-kranten/102/456/
21 Regionaal Archief Alkmaar http://kranten.archiefalkmaar.nl/
22 Regionaal Archief Dordrecht http://www.regionaalarchiefdordrecht.nl/collectie/kranten
23 Regionaal Archief Gorinchem http://www.regionaalarchiefgorinchem.nl/
24 Regionaal Archief Nijmegen http://studiezaal.nijmegen.nl/
25 RHC Rijnstreek en Lopikerwaard http://rhcrijnstreek.nl/bronnen/kranten
26 RHC Zuidoost Utrecht http://www.ewab-applications.nl/RHCZOU/
27 Schiermonnikoog http://www.dorpsbode.nl/
28 Sociaal Historisch Centrum Limburg http://www.shclimburg.nl/
29 Stadsarchief Breda http://www.stadsarchief.breda.nl/
30 Stadsarchief Deventer http://www.stadsarchiefdeventer.nl/
31 Stadsarchief Rotterdam http://www.stadsarchief.rotterdam.nl/collectie/gedigitaliseerde-kranten
32 Streekarchief Bommelerwaard http://kranten.streekarchiefbommelerwaard.nl/
33 Streekarchief Hattem, Epe en Heerde http://epepubliek.hosting.deventit.net/
34 Streekarchief Langstraat, Heusden en Altena http://kranten.salha.nl/
35 Streekarchief Rijnlands Midden http://www.streekarchiefrijnlandsmidden.nl/kranten
36 Streekarchief Voorne-Putten & Rozenburg http://www.streekarchiefvpr.nl/pages/nl/zoeken-in-collecties/digitale-kranten.php
37 Streekarchivariaat Noordwest-Veluwe http://www.streekarchivariaat.nl/nl/kranten
38 Zijper Museum http://www.zijpermuseum.nl/kranten/
39 ZondagNieuws Midden-Limburg. http://www.prepresskelpen.nl/iframekeuze/regio/middenlimburg/zondagnieuwsmidden.html
40 Gemeentearchief Soest http://80.112.200.237/atlantis5/atlantispubliek/soest/gedruktmateriaal.zoeken.aspx
41 Gemeentearchief Veenendaal http://kranten.veenendaal.nl/
42 Gemeentearchief Venray http://gemeentearchiefvenray.nl/
43 Gemeentearchief Wassenaar http://gemeentearchief.wassenaar.nl/atlantispubliek/default.aspx
44 Gemeentearchief Weert http://weertgm.hosting.deventit.net/gedruktmateriaal/gedruktmateriaal/start.aspx
45 Gooi en Vechtstreek Historisch https://zoeken.gooienvechthistorisch.nl/
46 Haags Gemeentearchief http://denhaag.x-cago.com/index.do
47 Het illegale Parool http://hetillegaleparool.nl/
48 Het Utrechts Archief https://hetutrechtsarchief.nl/onderzoek/resultaten/kranten-mais
49 Historisch Archief Westland https://www.historischarchiefwestland.nl/collectie/kranten/
50 Historische Kring Laren http://www.historielaren.nl/Zoek/BelArchief.asp
51 Gemeentearchief Schiedam http://schiedam.courant.nu/